en / فا
تور یک روزه مضیف بردیه سوسنگرد

تور یک روزه مضیف بردیه سوسنگرد

راهنمای سفر به روستای بردیه و میهمانی در مضیف این روستا . آغاز گر سفری در همین حوالی هستیم .سفر به دریای کهن که شناسنامه اش از دوردستها تاکنون نشان از قرنها و سال هایی پنهان شده در دل تاریخ دارد .

تکاپویی از انسان که با طلوع هزاره باره خورشید بیدار شده ،در سکوت وهیاهوی طبیعت نقش یافته وبا غروب آفتاب به خواب میرود. اما سپیده دمی دیگر در انتظار اوست …..

وشاید رفتن ما روشنایی بخش این انتظار باشد . به سوسنگرد می رویم شهری از حماسه که هر چند هشت سال روزهایی پی در پی جنگ بی امان ،آتشی بر قلب پردردش پدیدار نمود اما دیدنی هایش چشم انتظار نگاه گردشگرانی است تا با افق پر مهر مردمان این دیار،سرود همنوایی را بر قلب وروح این سرزمین مرحمی باشند.

چگونه برویم ؟

مبداء سفر ما اهواز است ومقصد سوسنگرد وبستان واقع در ۶۵ کیلومتری شهر اهواز .دشت آزادگان در جنوب غربی اهواز قرار گرفته است .نام های کهنش دشت میسان وسهل میسان بوده و امروزبه نام دشت آزادگان با مرکزیت سوسنگرد شناخته شده است.

آنچه برای شما لذت بخش خواهد بود ،ضیافتی است که میهمان را به نوشیدن قهوه تلخ عربی با فنجان مخصوص و دله ای که در دست ساقی است فرمی خواند که البته آداب مخصوص به خود دارد .

مهیمان نوازی عربها زبان زد است و کدبانویی و دست پخت زنان کوشا و زحمتکش با انواع خوراکی های سنتی ،نان محلی،خرما،ماهی کباب ،حشو،مرغ شکم پر ،مفطح (بره شکم پر)و….. خاطره ای لذیذتر به یادگار می گذارند……

تورهای خارجی

با ثبت نام در خبرنامه ایمیلی، از آخرین تورها و مقالات ما با خبر باشید...

جدیدترین موضوعات
پرداخت اینترنتی عوارض خروج از کشور

پرداخت اینترنتی عوارض خروج از کشور


۲۱ فروردین ۱۳۹۶
انواع هواپیماها

انواع هواپیماها


۲۴ اسفند ۱۳۹۳
شما هم از پرواز با هواپیما میترسید؟

شما هم از پرواز با هواپیما میترسید؟


۲۳ دی ۱۳۹۳
۱۰ هتل برتر دنیا

۱۰ هتل برتر دنیا


۲۳ دی ۱۳۹۳